Edyta Winiarska-Stachowicz

609-570-720

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Kraków Azory zaprasza

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i ustne w zakresie języka angielskiego

Język urzędowy, biznesowy czy słownictwo medyczne bywa problematyczne, zwłaszcza kiedy jeszcze dodatkowo trzeba je przełożyć na język angielski. Niestety bez tego nie da się załatwić spraw związanych z zagranicznymi kontraktami, pracą w innym kraju i wieloma innymi formalnościami, z którymi mierzą się zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Moje biuro tłumaczeń, które obsługuje klientów z Krakowa Azory oraz wielu innych, nie tylko krakowskich lokalizacji, powstało właśnie po to, aby pomagać w takich sytuacjach i tworzyć profesjonalne translacje nawet najbardziej wymagających, specjalistycznych tekstów. Dzięki mojej biegłej znajomości języka angielskiego oraz skrupulatności, z jaką podejmuję się kolejnych zadań, jestem w stanie oddać w Państwa ręce dokładne i starannie przygotowane tłumaczenia tekstów takich jak umowy gospodarcze, opinie prawne, akty notarialne, odpisy z KRS, sprawozdania finansowe, dyplomy czy świadectwa pracy.

Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego Kraków Azory – dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Od 2005 roku świadczę kompleksowe usługi jako tłumacz przysięgły wpisany na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. W związku z tym, jeśli zajdzie taka potrzeba, każde moje tłumaczenie jestem w stanie zatwierdzić pieczątkami oraz stosowną klauzulą. Do mojego biura tłumaczeń mogą więc Państwo zgłosić się z wszelkimi sprawami urzędowymi, prawnymi oraz biznesowymi, mając pewność, że translacja zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, jakich wymagać mogą instytucje czy klienci. Kieruję swoje usługi do mieszkańców Krakowa Bronowice, ale również do wszystkich, którzy zechcą zawitać do mojego krakowskiego biura lub skontaktować się ze mną za pośrednictwem internetu. Dokumentację mogą Państwo dostarczyć osobiście, wysłać mailem lub kurierem, a gotowe tłumaczenie odebrać na miejscu, otrzymać za pośrednictwem kuriera lub internetu. Serdecznie więc zapraszam interesantów z całej Polski, a nawet zza granicy.

Zobacz też: Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Kraków Śródmieście

Proszę o kontakt w razie pytań lub wątpliwości dotyczących moich usług. Jestem do Państwa dyspozycji w jednym z krakowskich biur lub pod adresem mailowym edytawiniarska@tlen.pl.

Kontakt

Edyta Winiarska-Stachowicz

Tel: 609-570-720

E-mail: edytawiniarska@tlen.pl

Zlecenia można składać pod następującymi adresami w Krakowie:

  • ul. Kazimierza Wielkiego 4/4, lub:
  • ul. Radzikowskiego 77a/39

Zlecenia można przesyłać drogą elektroniczną (e-mail) lub telefaksem. Gotowe tłumaczenie przekazywane jest, zgodnie z życzeniem, za pośrednictwem Internetu, kuriera lub osobiście. Współpraca zdalna zapewnia możliwość realizacji zleceń na rzecz podmiotów z innych miast i krajów.

Zobacz też: