Edyta Winiarska-Stachowicz

609-570-720

Tłumaczenia zwykłe Kraków Bronowice – język angielski na najwyższym poziomie

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i ustne w zakresie języka angielskiego

Zapraszam serdecznie do mojego krakowskiego biura tłumaczeń, w którym obsługuję klientów z Krakowa Bronowice, a także wielu innych lokalizacji na terenie kraju czy poza jego granicami. Ci z Państwa, którzy nie mają możliwości pojawić się u mnie w Krakowie, mogą przesłać do mnie dokumenty drogą elektroniczną poprzez maila lub telefaks. Wspomogę moimi tłumaczeniami każdego, bez względu na miejsce pobytu czy indywidualne potrzeby. Swoją wiedzę oraz umiejętności związane z językiem angielskim zdobyłam na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Kultury i Literatury Brytyjskiej i Amerykańskiej, a po ukończeniu studiów, sukcesywnie szlifowałam swoje zdolności. Dzięki temu w 2005 roku zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Jednak moją biegłą znajomość angielskiego wykorzystuję nie tylko do tłumaczenia pism urzędowych, ale również wielu innych tekstów, dla klientów biznesowych i osób prywatnych.

Profesjonalny tłumacz Kraków Bronowice – zlecenia na tłumaczenia zwykłe, reklamowe, biznesowe

Bez względu na rodzaj zlecenia, do każdego tłumaczenia podchodzę profesjonalnie i z taką samą skrupulatnością. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia świadectwa pracy lub innego ważnego dokumentu z pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego, u mnie mogą Państwo na to liczyć. Chętnie zajmuję się także tłumaczeniami zwykłymi, które bardzo często obejmują materiały reklamowe, opisy produktów, instrukcje obsługi czy teksty biznesowe. Nie odstrasza mnie żadna tematyka, ani specjalistyczne słownictwo. Wielokrotnie pracowałam nad tekstami z dziedziny nieruchomości, marketingu, biznesu czy medycyny. Przyjmuję też zlecenia na książki oraz publikacje naukowe. Precyzję i staranność mojej pracy łączę z dobrą organizacją oraz terminowością. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić ani o jakość translacji, ani o to czy dokumenty dotrą na czas.

Sprawdź też: tłumaczenia zwykłe polsko-angielskie - Kraków Śródmieście

Kontakt

Edyta Winiarska-Stachowicz

Tel: 609-570-720

E-mail: edytawiniarska@tlen.pl

Zlecenia można składać pod następującymi adresami w Krakowie:

  • ul. Kazimierza Wielkiego 4/4, lub:
  • ul. Radzikowskiego 77a/39

Zlecenia można przesyłać drogą elektroniczną (e-mail) lub telefaksem. Gotowe tłumaczenie przekazywane jest, zgodnie z życzeniem, za pośrednictwem Internetu, kuriera lub osobiście. Współpraca zdalna zapewnia możliwość realizacji zleceń na rzecz podmiotów z innych miast i krajów.

Zobacz też: