Edyta Winiarska-Stachowicz

609-570-720

Kraków Bronowice poleca – profesjonalny tłumacz przysięgły z języka angielskiego

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i ustne w zakresie języka angielskiego

W moim krakowskim biurze tłumaczeń, oferuję Państwu profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych z języka angielskiego. Swoje obowiązki służbowe wypełniam z pełnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością, godną osoby wykonującej zawód zaufania publicznego. Odebrałam wykształcenie na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Instytucie Kultury i Literatury Brytyjskiej i Amerykańskiej, a trzy lata później w 2005 roku, zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Od tamtej pory świadczę kompleksowe usługi translatorskie, które obejmują między innymi umowy, dokumenty założycielskie, akty notarialne, pełnomocnictwa, sprawozdania finansowe, zaświadczenia o niekaralności, świadectwa pracy oraz wiele innych dokumentów, niezbędnych aby mogli Państwo bez przeszkód załatwić swoje sprawy związane z czynnościami procesowymi, formalnościami urzędowymi, zatrudnieniem za granicą czy handlem z zagranicznym kontrahentem. Zgodnie z moimi uprawnieniami, mogę poświadczyć tłumaczenia przy pomocy podpisu, pieczęci na każdej stronie oraz odpowiedniej klauzuli, dzięki czemu dokumenty nadają się do złożenia w sądzie czy urzędzie.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Kraków Bronowice, Polska, zagranica

Moja biegła znajomość języka angielskiego sprawia, że tłumaczenie tekstów zawierających słownictwo związane z nieruchomościami, medycyną czy prawem nie stanowi wyzwania. Wykonuję zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe. Tłumaczę materiały reklamowe, publikacje czy instrukcje obsługi. Wysoka jakość moich usług, które od wielu lat świadczę w Krakowie Bronowicach oraz całym mieście, spowodowała że cieszą się one zainteresowaniem klientów z innych miejscowości, a także poza granicami kraju. Można kontaktować się ze mną mailowo, a dokumenty do tłumaczenia doręczać osobiście, wysłać mailem lub telefaksem. Po wykonanym zleceniu indywidualnie uzgadniamy czy chcą Państwo odebrać tłumaczenie z mojego biura, otrzymać je drogą elektroniczną czy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Zobacz również: Tłumaczenia polsko-angielskie - Kraków Bronowice

Zapraszam do kontaktu i wysyłania zapytań dotyczących moich usług.

Kontakt

Edyta Winiarska-Stachowicz

Tel: 609-570-720

E-mail: edytawiniarska@tlen.pl

Zlecenia można składać pod następującymi adresami w Krakowie:

  • ul. Kazimierza Wielkiego 4/4, lub:
  • ul. Radzikowskiego 77a/39

Zlecenia można przesyłać drogą elektroniczną (e-mail) lub telefaksem. Gotowe tłumaczenie przekazywane jest, zgodnie z życzeniem, za pośrednictwem Internetu, kuriera lub osobiście. Współpraca zdalna zapewnia możliwość realizacji zleceń na rzecz podmiotów z innych miast i krajów.

Zobacz też: