Edyta Winiarska-Stachowicz

609-570-720

Tłumaczenia polsko-angielskie Kraków Azory – skorzystaj z pomocy tłumacza

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i ustne w zakresie języka angielskiego

Odkąd w 2002 roku ukończyłam studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego, posługuję się swoją biegłą znajomością języka angielskiego, aby wykonywać dokładne i profesjonalne translacje. Trzy lata później zostałam też wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Moje usługi, które świadczę dla mieszkańców Krakowa Azory oraz wielu innych miejscowości, obejmują nie tylko tłumaczenia pism urzędowych i sądowych, ale również tłumaczenia zwykłe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie w pracy nad różnorakimi tekstami oraz znajomość specjalistycznego słownictwa z wielu dziedzin, takich jak nieruchomości czy medycyna, sprawiają że wykonane przeze mnie tłumaczenia są precyzyjne i prezentują wysoką jakość.

Tłumaczenia zwykłe język angielski Kraków Azory – co może zrobić dla Ciebie biuro tłumaczeń?

Moje biuro tłumaczeń powstało po to, aby pomagać przedsiębiorcom i osobom prywatnym w uzyskaniu profesjonalnych translacji polsko-angielskich. Bez względu na to, czy prowadzą Państwo małą gastronomię i potrzebują tłumaczenia menu czy pracują w dużej firmie i zlecają opisy produktów dla strony internetowej, pomogę Wam przetłumaczyć treści w taki sposób, aby były zrozumiałe i brzmiały naturalnie. Potrzebne są tłumaczenia publikacji naukowej lub tekstu biznesowego? Nie ma problemu. Treści marketingowe, specjalistyczne teksty, instrukcje obsługi tłumaczę sprawnie i fachowo. Wiem, jak istotne jest, aby ważne dokumenty dotarły na czas, a projekty były kończone przed deadlinem, więc swoją pracę zawsze wykonuję terminowo i na życzenie klienta odsyłam kurierem lub pocztą elektroniczną. Zlecenia mogą Państwo przesyłać do mnie internetowo oraz poprzez telefaks. Jestem więc w stanie obsługiwać nie tylko mieszkańców Krakowa Azory, ale również innych miast i krajów.

Zobacz też: tłumaczenia zwykłe polsko-angielskie - Kraków

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu, wysyłania zleceń oraz zapytań dotyczących mojej oferty. Zachęcam również do osobistego odwiedzenia mojego krakowskiego biura.

Kontakt

Edyta Winiarska-Stachowicz

Tel: 609-570-720

E-mail: edytawiniarska@tlen.pl

Zlecenia można składać pod następującymi adresami w Krakowie:

  • ul. Kazimierza Wielkiego 4/4, lub:
  • ul. Radzikowskiego 77a/39

Zlecenia można przesyłać drogą elektroniczną (e-mail) lub telefaksem. Gotowe tłumaczenie przekazywane jest, zgodnie z życzeniem, za pośrednictwem Internetu, kuriera lub osobiście. Współpraca zdalna zapewnia możliwość realizacji zleceń na rzecz podmiotów z innych miast i krajów.

Zobacz też: