Edyta Winiarska-Stachowicz

609-570-720

Tłumacz przysięgły języka angielskiego?
Zobacz z czyich usług korzysta Kraków Śródmieście

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i ustne w zakresie języka angielskiego

Dokumenty, umowy, faktury, akty notarialne i wszelkie formalności, które związane są ze sprawami urzędowymi czy światem biznesu już nawet w naszym ojczystym języku potrafią być uciążliwie. Nic dziwnego, że w momencie, gdy potrzeba przetłumaczyć ważne pismo urzędowe lub umowę handlową, myślą Państwo o tym, by zwrócić się do specjalisty. Jestem profesjonalnym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, który od lat obsługuje osoby fizyczne i prawne ze Śródmieścia w Krakowie i nie tylko. Mogą Państwo zgłosić się do mnie między innymi ze zleceniem tłumaczenia umów gospodarczych, dokumentów założycielskich, opinii i aktów prawnych, sprawozdań finansowych czy odpisów z KRS. Bez względu na to czy dokumentacja dotyczy nieruchomości czy umowy medycznej lub zaświadczenia lekarskiego, jako doświadczony tłumacz nie będę miała problemów z wykonaniem dokładnej pracy translatorskiej. Jeśli wybierają się Państwo za granicę do pracy i potrzebny jest przetłumaczony dyplom, świadectwo pracy czy zaświadczenie o niekaralności, również mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie z mojej strony.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Kraków Śródmieście – profesjonalna i godna zaufania

Zostałam zaprzysiężona przez ministra sprawiedliwości i wpisana na listę tłumaczy przysięgłych w 2005 roku. Oprócz wykształcenia oraz niezbędnych uprawnień, za wysoką jakością moich tłumaczeń stoi specjalistyczna wiedza językoznawcza, wieloletnie doświadczenie oraz poczucie odpowiedzialności, związane z wykonywaniem zawodu zaufania publicznego. Mieszkańcy Krakowa Śródmieście mogą zawsze liczyć na profesjonalne i terminowe tłumaczenia. Możliwa jest także realizacja zleceń z innych miast oraz krajów, a stosowna dokumentacja może zostać wysłana mailowo lub telefaksem. Korzystając z usług mojego biura tłumaczeń, mogą liczyć Państwo na sprawną komunikację, niezależnie od lokalizacji oraz w razie potrzeby zwrot przetłumaczonych dokumentów za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, ze stosowną pieczątką oraz poświadczeniem.

Zobacz też: Tłumacz przysięgły języka angielskiego - Kraków Bronowice

W przypadku pytań dotyczących usług tłumacza przysięgłego, zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Edyta Winiarska-Stachowicz

Tel: 609-570-720

E-mail: edytawiniarska@tlen.pl

Zlecenia można składać pod następującymi adresami w Krakowie:

  • ul. Kazimierza Wielkiego 4/4, lub:
  • ul. Radzikowskiego 77a/39

Zlecenia można przesyłać drogą elektroniczną (e-mail) lub telefaksem. Gotowe tłumaczenie przekazywane jest, zgodnie z życzeniem, za pośrednictwem Internetu, kuriera lub osobiście. Współpraca zdalna zapewnia możliwość realizacji zleceń na rzecz podmiotów z innych miast i krajów.

Zobacz też: